Menu
Sepetiniz.

Pamuk Şal

Pamuk Şal Modelleri Her mevsim takılabilir pamuklu şallar farklı desen ve renk seçenekleri ile bir tıkla sorascarfs.com.da Kaliteli ve uygun fiyatlardaki pamuklu şal modellerine sahip ola bilirsiniz.
Brand: Sora Scarfs
Dilerseniz desenli tarafını kullanıp dilerseniz düz tarafını kullanarak pamuğun rahatlığını aynı şalda farklı görünüşlerle hissedebilirsiniz. Tesettür Şal İç göstermez, tok durur ve uzun süre kullanıma uygundur. Kumaş: Pamuk Kod: KM-2500 Ölçü: 180*85..
35,00TL
Brand: Sora Scarfs
Dilerseniz desenli tarafını kullanıp dilerseniz düz tarafını kullanarak pamuğun rahatlığını aynı şalda farklı görünüşlerle hissedebilirsiniz. Zümrüt Pamuk Şal İç göstermez, tok durur ve uzun süre kullanıma uygundur.  Kumaş: Pamuk Kod: KY-2501 Ölçü: 180*85..
35,00TL
Brand: Sora Scarfs
Dilerseniz desenli tarafını kullanıp dilerseniz düz tarafını kullanarak pamuğun rahatlığını aynı şalda farklı görünüşlerle hissedebilirsiniz. İç göstermez, tok durur ve uzun süre kullanıma uygundur.  Pamuk Şal KırmızıKumaş: Pamuk Kod: Ölçü: 180*85 ..
35,00TL
Brand: Sora Scarfs
Pamuk Şal Dilerseniz desenli tarafını kullanıp dilerseniz Şal Modelinin düz tarafını kullanarak pamuğun rahatlığını aynı şalda farklı görünüşlerle hissedebilirsiniz. İç göstermez, tok durur ve uzun süre kullanıma uygundur. Kumaş: Pamuk Kod: KB-2503 Ölçü: 180*85..
35,00TL
Pamuk Kadın Şal Gül Kurusu Pamuk Kadın Şal Gül Kurusu
Çok Satılan
Brand: Sora Scarfs
Dilerseniz desenli tarafını kullanıp dilerseniz düz tarafını kullanarak pamuğun rahatlığını aynı şalda farklı görünüşlerle hissedebilirsiniz. Pamuk Kadın Şal İç göstermez, tok durur ve uzun süre kullanıma uygundur. Kumaş: Pamuk Kod: KG-2504 Ölçü: 180*85..
35,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)